آخرین اخبار

همایش بین المللی و دوسالانه ارگونومی ایران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

همایش بین المللی و دوسالانه ارگونومی ایران در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد…

سلامت جسم و روح، امانتی است الهی که به انسان ودیعه داده شده و چه بسا که با بی توجهی، این موهبت الهی مورد بی مهری قرار می گیرد. ارگونومی از جمله نظام های علمی است که تلاش در حفظ و صیانت از این نعمت خدادادی دارد.
دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری انجمن ارگونومی و مهندسی عوامل انسانی ایران در نظر دارد به منظور اشاعه و توسعه تخصصی- کاربردی دانش ارگونومی، ایجاد بستر مناسب جهت تبادل تجربیات در سطح ملی و بین المللی، آشنا ساختن مدیران صنایع و سازمان ها و تصمیم سازان با جنبه های کاربردی ارگونومی و نیز تثبیت جایگاه و نقش ارگونومی در روند توسعه کشور، دومین همایش بین المللی ارگونومی ایران و دومین همایش دوسالانه ارگونومی ایران را با حضور اساتید برجسته ارگونومی، پژوهشگران، مدیران و کارشناسان صنایع و دانشجویان برگزار نماید.
این همایش فرصتی است تا اساتید، دانشجویان و صاحب نظران از سراسر دنیا در این عرصه گرد هم آیند و با هم اندیشی، راهکارهای علمی و عملی برای حل مسائل و مشکلات ارگونومیک ارائه نمایند.
علاقه مندان می توانند مقالات خود را در محورهای ارگونومی فیزیکی و سخت افزار، ارگونومی شناختی، ارگونومی سازمانی و مشارکتی، ارگونومی محیطی، ارگونومی فرهنگی و اجتماعی، ارگونومی توانبخشی و ارگونومی و ایمنی از ابتدای بهمن ماه سال جاری لغایت ۳۱ خرداد ماه ۹۵ به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
گفتنی است این گردهمایی در تاریخ ۲۸ الی ۳۰ مهرماه ۹۵ به مدت سه روز در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست