آخرین اخبار

همایش ملی یافته های نوین میکروبیولوژی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

نخستین همایش ملی یافته های نوین میکروبیولوژی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار می شود…

از آنجایی که کاربردی شدن تحقیقات در همه زمینه های علمی به ویژه در حوزه میکروبیولوژی به عنوان یکی از شاخه های علوم سلولی و مولکولی دغدغه محققین در کشور می باشد. لازمه این کاربردی شدن گردهمایی تمامی صاحب نظران این حوزه است تا بتوانند تجارب و دستاوردهای خود را در اختیار سایر محققین قرار دهند.
بر همین اساس نخستین همایش ملی یافته های نوین میکروبیولوژی با هدف ارائه آخرین نتایج تحقیقات کاربردی انجام شده در زمینه های مختلف دانش میکروبیولوژی شامل میکروبیولوژی مواد غذایی، صنعتی، دارویی، بالینی، کشاورزی، محیطی، مولکولی و همچنین بیونکنولوژی و نانوبیوتکنولوژی در تاریخ ۵ و ۶ اسفند ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار می شود. تا در راستای گردهمایی تمامی صاحب نظران، اساتید برجسته و پیشکسوتان این حوزه با انتقال تجارب و تبادل نتایج کاربردی علم میکروبیولوژی بتوان گامی موثر در زمینه هر چه بیشتر کاربردی شدن حوزه های این علم برداشته شود.
همه محققین، اساتید و صاحب نظران در این زمینه می توانند به وب سایت همایش به آدرس: http://fcnfm.liau.ac.ir مراجعه نموده و مقالات خود را تا ۲۰ دی ماه ارسال نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست