آخرین اخبار

دومین همایش ملی علوم زیستی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

دومین همایش ملی علوم زیستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان برگزار می شود…

دومین همایش ملی علوم زیستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با همکاری انجمن زیست شناسی ایران به منظور فراهم آوردن زمینه مناسب جهت ارائه آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی در زمینه های مختلف علوم زیستی و بحث و تبادل نظر بین اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و متخصصان در ارتباط با پروژه های تحقیقاتی جدید و چشم اندازها در محورهای مختلف در روزهای ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۵ برگزار می شود.
محورهای این همایش ملی شامل: علوم جانوری، علوم گیاهی، علوم سلولی و مولکولی، بیوتکنولوژی- نانوبیوتکنولوژی، ژنتیک، میکروبیولوژی، علوم آزمایشگاهی، بهداشت محیط، بیوشیمی – بیوفیزیک، بیوانفورماتیک، بیولوژی دریا، دام و آبزیان، محیط زیست و حیات وحش، مدیریت محیط زیست، حقوق محیط زیست و حسابرسی محیط زیست می باشد.
همچنین کارگاه های آموزشی در زمینه های تخلیص ژنوم و پلاسمید و تایید آن با الکتروفورز روی ژل آگارز و طراحی پرایمرهای تشخیصی، کلونینگ و  PCR در کنار این همایش برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند مقالات خود را تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۴ به دبیرخانه این همایش ارسال کنند و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ncbs.damghaniau.ac.ir مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست