آخرین اخبار

اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با داوری چهار تیم در بخش ایده های نوآورانه و چهار تیم در بخش کسب و کارهای نوپا به کار خود پایان داد…

محمد تاج میر ریاحی، رییس کمیته برگزاری این جشنواره روز سه شنبه در آئین اختتامیه افزود: هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی در کشور برگزار شده و در این جشنواره سعی شده دانشجویان و افرادی که صاحب ایده هستند بدانند که چطور ایده خود را پرورش دهند و چطور کسب و کار خود را راه اندازی کنند.
محمد تاج میر ریاحی با اشاره به اینکه این جشنواره یک جشنواره بومی است، بیان کرد: با فراخوان برگزاری این جشنواره در اردیبهشت ماه سال جاری تا پایان ۲۰ مهرماه سال جاری ۲۱۲ طرح به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و مورد ارزیابی اولیه قرار گرفت و از بین این طرح ها ۱۲۲ طرح به مرحله دوم راه یافتند.
وی ادامه داد: بعد از داوری مرحله دوم از بین این طرح ها ۵۲ طرح در بخش ایده های نوآورانه و کسب و کارهای نوپا به داوری مرحله سوم راه پیدا کردند .
ریاحی افزود: در این مرحله تیم های انتخاب شده موظف بودند که در حضور داوران که طیف گسترده ای از سرمایه گذاران و اساتید دانشگاه بودند طرح های خود را ارائه دهند و از بین ۵۲ طرح هشت تیم انتخاب شد.
وی گفت: امروز نیز در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، چهار طرح نوآورانه از قبیل شبکه خانوادگی بادوام، نرم افزار توگدر ، tOGTHER و دستگاه نوار قلب تک کاناله و ماده شیمیایی زینک دی الکیل دی تیو فسفات (ZDDP) و چهار کسب و کار در زمینه موتور سیکلت پمپ آب رسان، پلت فرم تبلیغاتی تپسل و پایگاه داده ای بکتوری و پلتفورم لحظه نگار از جمله کسب و کارهای نوپایی بوده که در این جشنواره مورد داوری قرار گرفته است. همچنین در این مراسم از ۲۶ داور ۱۲ استاد و ۱۰ منتور با اهدای لوح تقدیر شد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست