آخرین اخبار

چهارمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چهارمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد…

آلودگی هوا و صدا معضل اساسی زندگی در کلان شهرهای ماست. جامعه علمی هر کشوری علاوه بر تولیدات علمی در زمینه های پیشرو دنیا، می بایست بر اساس نیازهای واقعی و روزمره کشور جهت گیری نموده و به تولید محتوی علمی در این زمینه بپردازد. از این رو همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا برنامه ریزی شده و برای چهارمین سال پیاپی در کشور اجرا می گردد.
اولین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا در آذرماه ۱۳۹۱ در دانشگاه صنعتی شریف، دومین همایش آلودگی هوا در دی ماه ۱۳۹۲ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما و سومین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا  دی ماه ۹۳ با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه و سه دانشمند برجسته آمریکایی و یک دانشمند از کشور سوئیس برگزار شد.
چهارمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا جایگاهی برای عرضه دستاوردهای علمی است که در ۲۲ و۲۳ دی ماه سال جاری با محوریت پایش و اندازه گیری آلودگی هوا،  مدل سازی و پیش بینی آلودگی هوا،  حمل و نقل و ترافیک، صنعت، راهکارهای کاهش آلودگی هوا، راهکارهای فنی، راهکارهای مدیریتی، سیاست گذاری، قوانین و غیرع برگزار می گردد.
دانشجویان، متخصصین و دست اندرکاران مرتبط با مقوله های آلودگی هوا و صدا برای اطلاعات بیشتر می توان به سایتaqm.sharif.ir مراجعه کنند.

 

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست