آخرین اخبار

اولین همایش ملی مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

اولین همایش ملی مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی به همت دانشکده محیط زیست و انرژی واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود…

همایش “ملی مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی، HSEسالمندان و معلولین” به همت دانشکده محیط زیست واحد علوم و تحقیقات و با همکاری شهرداری تهران، مورخ ۲۹ آذر ماه جاری برگزار خواهد شد.
چالش ها و مشکلات سالمندان و معلولین در شهر، ارزیابی ریسک های HSE اماکن عمومی مرتبط با سالمندان، چالش های قانونی سالمندان و معلولین، HSE محیط های عمومی شهری سالمندان و معلولین،ارزیابی ارگونومی ویژه سالمندان و معلولین، جنبه های زیست محیطی اثرگذار بر زندگی سالمندان، مدیریت بحران، شرایط اضطراری و سلامندان و معلولین، جایگاه سالمندان و معلولین در توسعه پایدار و HSE منازل مسکونی ویژه سالمندان محورهای این همایش را تشکیل می دهند.
براساس این گزارش علاقمندان جهت ارائه مقاله و شرکت در این همایش می توانند با مراجعه به سایت دانشکده محیط زیست و انرژی واحد علوم و تحقیقات به آدرس http://environment.srbiau.ac.ir/fa/index.html و کلیک بر روی لینک این همایش اقدام نمایند.
لازم به ذکر است مهلت ارسال مقالات تا تاریخ ۱۵ آذرماه و مهلت ثبت نام تا ۲۰ آذرماه جاری است، همچنین در صورت ارائه مقاله شرکت در این همایش رایگان خواهد بود.
متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه همایش با شماره ۲-۴۴۸۶۱۶۸۱ داخلی ۵۵۲۵ تماس حاصل نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست