اخبار

اختتامیه “فن آورد” برگزار شد

فن آورد
نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

دومین مسابقات مهارت سنجی کشور از اول آذرماه با هدف شناسایی و کشف استعدادهای برتر و دارای مهارت کافی و معرفی آنها به شرکت‌ها برای رفع نیاز صنعت کشور آغاز به کار کرده و امروز به کار خود پایان داد.
این جشنواره در شش رشته برق(الکترونیک)، برنامه نویسی رایانه، برنامه نویسی تلفن‌های هوشمند، داده کاوی، گرافیک و معماری و ۱۸ گرایش با رقابت حدود ۳۵۰ دانش آموز و دانشجو برگزار شد.
هیات داوران در گرایش شبکه اجتماعی از رشته داده کاوی، محسن رییسی و عباس معاذالهی را به عنوان نفرات اول و دوم معرفی کرد و این گرایش، رتبه سوم نداشت.
در گرایش تحلیل بازار از رشته داده کاوی نیز هیچ فردی حایز رتبه اول نشد و محمدرضا محتاط و هادی غریبی به عنوان نفرات اول و دوم معرفی شدند.
هیات داوران در گرایش متن کاوی، محسن ایمانی و عرفانه غروی را به عنوان رتبه اول و دوم شناخت و رتبه سوم معرفی نکرد.
مهدی براتی و محمدرضا محتاط در گرایش وب کاوی موفق به کسب رتبه دوم و سوم شدند و رتبه اول در این بخش معرفی نشد.
براساس رای هیات داوران، گرایش میکروالکترونیک از رشته برق نیز رتبه اول نداشت و سید علیرضا محمدی و محمد مهدی فانی به عنوان دارندگان رتبه‌های دوم و سوم معرفی شدند.
در گرایش سیستم‌های نهفته از رشته برق نیز رتبه اول به صورت مشترک به محمد امین محمود زاده و مهیار عباسیان تعلق گرفت و رتبه دوم و سوم نداشت.
هیات داوران رشته برنامه نویسی کامپیوتر، سعید کامیابی، توحید حقیقی و مصطفی احمدی را به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم در گرایش برنامه نویسی پایه و سیستمی معرفی کرد.
در گرایش طراحی صفحات وب نیز علیرضا رنجبری، رضا منصوری و مسعود قلیتی، رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
جایزه‌های اول تا سوم گرایش وب سرویس نیز به ترتیب به سید محمدجواد بهشتیان، جاوید شعاعی و علی بهروزی اختصاص یافت.
سجاد سرآبادانی، رضا عابدی و محمد فلاح برندگان اول تا سوم رشته برنامه نویسی تلفن‌های هوشمند در دومین مسابقات مهارت سنجی کشور بودند.
هیات داوران رشته معماری، جوایز اول تا سوم گرایش طراحی در باغ را به محمد پاسبان، سینا صدقی و سعید موسوی اعطا کرد و در گرایش طراحی مبلمان شهری، عنوان دوم و سوم را به محمدمهدی قائدی و زهرا حسین زاده اختصاص دادند.
جوایز اول گرایش طراحی فرهنگسرا به زهرا ولی خانی، مسعود رادان فر و محمد پاسبان تعلق گرفت.
نوید قاسمی، پندار صفوی و آیدین قاسمی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم گرایش طراحی سایت در رشته گرافیک را به دست آوردند و جوایز اول تا سوم گرایش تبلیغات به مرضیه پردل، حسین گل پرور و فرزاد رجبی اعطا شد.
رضا ملکی، حسین اکبری و صفا معین برندگان اول تا سوم گرایش هویت بصری بودند.
هیات داوران رشته گرافیک اعلام کردند به دلیل کیفیت بالای آثار تولید و ارائه شده در گرایش تصویرسازی، علاوه بر رتبه‌های اول تا سوم، ۶ نفر دیگر نیز در این بخش به عنوان شایسته قدردانی معرفی شده‌اند.
برهمین اساس، سارا منادی زاده، سحر حق دوست و فاطمه خسروانیان موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند و از مریم کاویانی، زهرا هوشیار، ندا سادات سجادی، فرشته جعفری فرمند، محسن محمدمیرزایی و مصطفی احمدی با اهدای لوح و جوایزی تجلیل شد.
امیرحسین مختارپور نوجوان ۱۴ ساله به پاس حضور در رقابت‌های گرایش میکروالکترونیک از سوی هیات داوران، لوح سپاس دریافت کرد.

+ پوزش به علت کمبود کیفیت تصویر اصلی این مطلب

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

۱ دیدگاه

  • سلام
    لطفا علاوه بر اختتامیه خبر های ثبت نام و موقع ثبت نام ها را هم پوشش دهید.

    مخصوصا دور سوم این مسابقه، من خیلی دوست داشتم شرکت کنم واقعا

    خیلی ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه شما چیست