آخرین اخبار

جشنواره شیخ بهایی تفاهم نامه همکاری امضا کرد

نوشته شده توسط زینب دبیری

با هدف دعوت از سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران تراز اول ملی و بین‌المللی تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان مرکز توسعه فناوری و سرمایه‌گذاری اصفهان و دبیرخانه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به امضا رسید.
دکتر کورش خسروی دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی اعلام کرد: در راستای همکاری مشترک میان مرکز توسعه فناوری و سرمایه‌گذاری اصفهان (ITPO) ذیل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان و دبیرخانه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی به ‌منظور بهره‌مندی از پتانسیل‌های موجود طرفین و امکان دعوت از سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران تراز اول ملی و بین‌المللی، تفاهم‌نامه‌ی همکاری دو‌جانبه‌ای به امضا رسید.

دکتر کورش خسروی دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی

دکتر کورش خسروی دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی

وی افزود: همکاری در ارزیابی ایده‌ها و فرصت‌های سرمایه‎گذاری، همکاری در صدور شناسنامه فرصت‌های سرمایه‌گذاری، همکاری در برگزاری جلسات راهبری فرصت‌های سرمایه‌گذاری شامل یک جلسه ملی (یا بین‌المللی) و دو یا سه جلسه استانی در طی یک سال از جمله مهمترین موضوعات مورد تفاهم طرفین بوده است.
خسروی بیان داشت: همچنین شناسایی راهبران کسب وکار برای هدایت و راهبری طرح‌های دارای توجیه و طرح اقتصادی مناسب، همکاری در انتقال اولویت‌های سرمایه‌گذاری اعضا اتاق به طراحان کسب و کار و کارآفرینان جهت تطبیق هرچه بیشتر فعالیت‌های خود با این اولویت‌ها از دیگر موضوعات مورد تفاهم بوده است.
خسروی گفت: این تفاهم‌نامه به مدت یک‌سال به امضا رسیده است.

درباره نویسنده

زینب دبیری

دیدگاه شما چیست