فناوری

اولین طرح گلکسی نوت ۸ سامسونگ منتشر شد!

نوشته شده توسط سعید بهمنی

یکی از تولیدکنندگان مطرح لوازم جانبی اسمارت فون ها در دنیا، به تازگی تصویری از طرحی را منتشر کرده است که به نظر می‌رسد یکی از جدیدترین اسمارت فون های کمپانی سامسونگ خواهد بود.

مدیرعامل این شرکت، اقای جاناتان اندیکات صبح امروز در توییتی اعلام کرد که این طراحی اولیه گلکسی نوت ۸ سامسونگ خواهد بود. تصویر منتشر شده نشان می‌دهد که طراحی این فبلت چیزی همانند تصاویر لو رفته قبلی از این سری است.

همچنین طی چند روز گذشته، در توییتی که از سوی OnLeaks منتشر شده بود، طراحی بسیاری زشتی از این محصول به نمایش گذاشته شده که متأسفانه به آن‌هم شباهت بسیار زیادی دارد. البته باید توجه داشته باشیم با توجه به اینکه شرکت Slickwraps این تصویر را پس از تائید مدیرعامل شرکت خود منتشر کرده است، احتمال بسیار زیاد این تصویر یکی از نهایی‌ترین طراحی‌های سامسونگ برای جدیدترین و البته قدرتمندترین فبلت خود باشد.

همان‌طور که در ماه میلادی گذشته بیان شد، مدیر اجرایی سامسونگ اعلام کرد که حسگر اثرانگشت گلکسی نوت ۸ زیر صفحه نمایش قرار نخواهد گرفت. در واقع برخی معتقدند این ویژگی چیزی شبیه به سامسونگ گلکسی S8 و S8+ خواهد بود. زمانی که هنوز این فناوری برای نخستین بار عرضه نشده بود، همه منتظر بودند تا برای اولین بار از آن در گلکسی نوت ۸ استفاده شود.

هنوز برخی از منتقدین در خصوص محل قرار گیری حسگر اثرانگشت گلکسی اس۸ معتقدند که به دلیل فاصله بسیار کم حسگر با لنز دوربین، مشکلات زیادی برای کاربران به وجود آمده و در بدیهی ترین حالت باعث ظهور لکه‌های مختلفی بر روی لنز دوربین می‌شود.

درباره نویسنده

سعید بهمنی

دیدگاه شما چیست