آخرین اخبار

جشنواره ملی «پایان نامه های دانشجویی» به میزبانی دانشگاه مازندران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

به گزارش پایگاه خبری علمنا ،جشنواره ملی “پایان نامه های دانشجویی در حوزه مسایل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها با تاکید بر آسیب های اجتماعی” به میزبانی دانشگاه مازندران و با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
دکتر حیدر جان علیزاده معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران گفت: جشنواره مذکور در راستای طرح ملی کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود که با مشارکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت کشور در حال اجراست و شامل ابعاد مختلفی چون فراخوان آثار از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، ارایه شفاهی آثار برتر در روزهای جشنواره و نقد و بررسی آنها توسط استادان و صاحب نظران این حوزه، تقدیر از آثار برتر و همچنین انتشار خلاصه پایان نامه های دانشجویی خواهد بود. ضمناً برپایی نمایشگاهی از آثار دریافتی، اجرای کارگاه های آموزشی، ارایه چند سخنرانی محوری در حوزه آسیب های فرهنگی و اجتماعی توسط متخصصان این حوزه نیز در دستور کار دبیرخانه جشنواره قرار دارد.
گفتنی است میزبانی جشنواره ملی پایان نامه های دانشجویی در حوزه مسایل فرهنگی و اجتماعی، از سوی مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه مازندران ابلاغ شد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست