فناوری

تصاویر لو رفته آیفون ۸

نوشته شده توسط سعید بهمنی

به تازگی آخرین اطلاعات در خصوص جدیدترین اسمارت فون کمپانی اپل یعنی آیفون ۸ در وب سایت Reddit منتشر شده است.

این اطلاعات منتشر شده شامل چند تصویر از این محصول است که توسط یکی از منابع موجود در سیستم تأمین منابع شرکت اپل منتشر شده است. اگر این تصاویر واقعیت داشته باشد، یکی از بهترین و جالب‌ترین تصاویر و اطلاعات فاش شده نسبت به آیفون ۸ لقب خواهد گرفت.

پنل جلویی آیفون بعدی شامل یک سری سنسورهای مشخص شده است که در قسمت وسط بالای صفحه نمایش و در قسمتی با رنگ متفاوت گنجانده شده است. قاب پشتی نیز طراحی همانند قبل داشته و فضای مربوط به قرارگیری لنز دوگانه دوربین نیز به صورت عمودی طراحی شده است.

در یکی از تصاویر منتشر شده توسط این منبع خبری، سه مدل آخر آیفون جهت مقایسه کنار هم قرار داده شده است. آیفون ۷s با دوربینی تک لنزی به قدرت ۱۲ مگاپیکسل عرضه شد، اما آیفون ۷s Plus از دو دوربین در کنار هم بهره می‌گرفت و ویژگی‌های بهتری نسبت به نسخه عادی داشت. به نظر می‌رسد که همین مسیر برای آیفون ۸ نیز ادامه داشته باشد.

نکته قابل توجه دیگر این تصاویر آن است که هیچ اثری از حسگر اثر انگشت بر روی پنل پشتی آیفون ۸ نیست، این نشان می‌دهد که اپل هنوز بر ایده خود استوار بوده و این حسگر را در قسمت زیرین نمایشگر آیفون قرار می‌دهد. مسیری که از ابتدا رفته فعلا و قصد تغییرش را ندارد.

نظر شما چیست؟! آیا آیفون ۸ می‌تواند ویژگی‌های جدیدی را برای هوادارانش به نمایش بگذارد؟

 

iphone_glassback_leaks0617

درباره نویسنده

سعید بهمنی

دیدگاه شما چیست