اخبار ایران و جهان فناوری

هارلی‌دیویدسون و عرضه موتورسیکلت‌برقی

نوشته شده توسط سعید بهمنی

اگر جز آن دسته از دوچرخه سوارانی هستید که به محیط زیست علاقه داشته و به دنبال استفاده از وسایلی هستید که آسیبی به محیط پیرامونی شما نزند، باید خوشحال باشید! کمپانی قدیمی و عظیم هارلی دیویدسون به تازگی نسخه‌ای اولیه از موتورسیکلت برقی خود موسم به Livewire را عرضه کرده و به هوادارانش قول داده تا اولین نسخه حقیقی آن را نیز تا ۵ سال دیگر رسما عرضه کند.
این تولیدکننده بزرگ موتورسیکلت در دنیا، به تازگی اعلام کرده است که ظرف ۱۰ سال آینده ۱۰۰ موتورسیکلت جدید را طراحی و به بازار عرضه می‌کند در این میان وسایل نقلیه الکتریکی نیز وجود خواهد داشت.
«وایز دیویدسون» معاون مدیرعامل این کمپانی در این خصوص گفته است که دوچرخه‌های الکتریکی این کمپانی برای اولین بار در جشن ۱۰۰ سالگی این برند که در استرالیا برگزار خواهد شد، حضور خواهند داشت. البته هنوز این کمپانی بزرگ در خصوص موتورهای در نظر گرفته برای محصولات جدید خود دارای مدل و امضایی خاص نبوده و به گفته خودشان در حال کار بر روی موتورهایی هستند که در عین بی صدا بودن عملکردی شبیه به موتورهای جت داشته باشد! واقعا هیجان انگیز خواهد بود.
باید دید که آیا این کمپانی قدیمی، بزرگ و البته خاص، می‌تواند با عرضه وسایل نقلیه الکتریکی نظیر دوچرخه یا موتورسیکلت‌های پاک و برقی، طرفداران خود را مانند همیشه راضی نگاه دارد یا خیر؟

درباره نویسنده

سعید بهمنی

دیدگاه شما چیست