آخرین اخبار

برگزاری جشنواره نانو و رسانه

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف انتخاب و معرفی برترین آثار رسانه‌ای سال ۹۵ در حوزه فناوری نانو جشنواره «نانو و رسانه» را برگزار می‌کند.
علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را ضمن رعایت شرایط عمومی و اختصاصی از تاریخ ۱ اردیبهشت‌ماه تا ۲۰ خردادماه ۱۳۹۶ به دبیرخانه جشنواره «نانو و رسانه» ارسال کنند.
این جشنواره در ۴ بخش کلی «رسانه‌های شنیداری»، «رسانه‌های دیداری»، «مطبوعات» و «خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی» برگزار می‌شود.
شرایط عمومی شرکت در جشنواره به این صورت است که آثار ارسالی باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای مرتبط با فناوری نانو باشد، آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شود که در فاصله زمانی اول فروردین ماه سال ۱۳۹۵ تا آخر اسفندماه سال ۱۳۹۵ از طریق یکی از رسانه‌های کشور اعم از رسانه‌های شنیداری، رسانه‌های دیداری، مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی منتشرشده باشد. هر شرکت‌کننده می‌تواند ۵ اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند. محدودیتی برای شرکت در چند بخش توسط خبرنگاران وجود ندارد و خبرنگاران می‌توانند به طور همزمان آثار خود را در چند بخش به رقابت بگذارند.
اطلاعات تکمیلی شرکت در جشنواره نیز در این لینک آمده است.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست