آخرین اخبار

آغاز ثبت نام در سی ویکمین جشنواره بین المللی خوارزمی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

دبیرخانه سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از آغاز ثبت‌نام برای پذیرش این دوره‌ از طرح‌ها خبر داد.
متقاضیان شرکت در جشنواره بین‌المللی خوارزمی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به نشانی http://khwarizmi.ir نسبت به ثبت نام و ارائه مشخصات فردی و اطلاعات طرح خود اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعریف کنند.
ثبت نام و ارائه طرح در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی آغاز و تا پایان شهریور ۱۳۹۶ ادامه دارد.
طرح‌های قابل پذیرش می‌بایست در هفده گروه تخصصی فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های‌نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط‌زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، مکاترونیک و صنایع دفاعی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، ابتکار و نوآوری به جشنواره بین‌المللی خوارزمی ارائه شود.
متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه‌ جامع جشنواره بین‌المللی خوارزمی نسبت به ثبت‌نام، ارائه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعریف کنند.
ضروری است قبل از شروع فرآیند ثبت نام، فایل راهنمای مربوط به ثبت نام را مطالعه کنید.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست