آخرین اخبار

۴ محصول پارک علم و فناوری دانش بنیانی شدند

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان، چهار محصول شرکت مهندسی پویا فناوران انرژی (مپفا) از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان را دانش‌بنیان اعلام کرد.
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : این شرکت در ادامه فعالیت‌های خویش در حوزه‌های ممیزی و بهینه‌سازی مصرف انرژی، انرژی‌های نو و ساخت مواد و تجهیزات پیشرفته موفق به اخذ تأییدیه دانش‌بنیان برای چهار محصول خویش با عناوین زیر نیز شد.
دکتر سیف ا… سعدالدین افزود :این محصولات شامل میکرو لوله گردبادی ، غشای نانو کامپوزیتی PDMS-4A ، عملیات سطحی دومرحله‌ای با استفاده از فرآیندهای نیتروژن دهی و تیتانیوم دهی و آب‌شیرین‌کن خورشیدی است .
وی اظهار داشت : شرکت مپفا از سال ۱۳۹۰ با بهره‌گیری از جوانان مستعد بومی، اساتید و اعضای هیات‌علمی دانشگاه به مدیرعاملی مهندس مصطفی شاطری و تحت حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در مرکز رشد فناوری مستقر و فعالیت خود را آغاز نمود.
دکتر سعدالدین کسب رتبه برتر (دوم) فناوری در بین فناوران در حال رشد در جشنواره پژوهش و فناوری استان سمنان در سال ۹۵ ، پژوهشگر برتر در اولین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان سمنان در سال ۹۴، مدیر برتر شرکت‌های دانش‌بنیان در بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۴ و جوان برتر بخش ابتکار و اختراع در پنجمین جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع) استان سمنان در ۱۳۹۲ را از دیگر موفقیت های این شرکت اعلام کرد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست