آخرین اخبار

هفتمین “کار” شریف آغاز شد

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

هفتمین نمایشگاه “کار” دانشگاه صنعتی شریف صبح روز یکشنبه ۱ اسفندماه سال جاری در سالن تربیت بدنی استاد جباری بازگشایی شد. این نمایشگاه با هدف ایجاد زمینه ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه و شناسایی علایق و استعدادها و با حضور ۴۰ شرکت فعال داخلی بر پا شده است.
رویارویی مستقیم صنعت و دانشگاه، شناسایی علایق و استعدادها، آشنایی با انتظارات و مهارتهای مورد نیاز کارفرمایان، آشنا شدن دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان با طیف متنوع مهارتهای شغلی، امکان جذب نیرو و کارآموز برای شرکتها، برپایی کارگاه‌های آموزشی و کارآفرینی، ایجاد انگیزه و خودباوری در میان فارغ‌التحصیلان، آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از دستاوردهای صنایع از دیگر اهداف اصلی هفتمین نمایشگاه کار می باشد.
گفتنی است؛ در هفتمین نمایشگاه کار امسال شرکت هایی همچون؛ سداد، ایرانسل، افرانت، مادیران، رهنما، همکاران سیستم، آسان پرداخت، سولیکو و… برای جذب دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای کار حضور دارند .
بر اساس این گزارش؛ در هفتمین دوره از نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف بیش از ۵ هزار نفر متقاضی ثبت نام کرده اند که نسبت به دوره های قبلی رشد قابل ملاحظه ای داشته است.
خاطر نشان می شود؛ هفتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف تا تاریخ ۳ اسفندماه سال جاری از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر در دانشگاه صنعتی شریف دایر و پذیرای علاقه مندان و جویندگان کار خواهد بود.
همچنین حضور در نمایشگاه برای عموم در صورت ثبت‌نام در سایت نمایشگاه رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در نمایشگاه در وب سایت این نمایشگاه به این آدرس ثبت نام نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست