آخرین اخبار

نمایشگاه دستاورد دانشگاه‌ها در مدیریت سبز

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

به منظور ترویج فرهنگ اصلاح الگوی مصرف در زمینه انرژی، آب و حفظ محیط زیست، نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی – پژوهشی در حوزه مدیریت سبز با حضور دکتر محمد فرهادی،وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
دکتر فرهادی ضمن بازدید از این نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها را تحول قابل توجهی در جهت پیشرفت و توسعه کشور خواند.
این نمایشگاه که در محوطه مجلس شورای اسلامی برپا شده است، در ادامه نمایشگاه هفته پیش در محل سازمان برنامه و بودجه است که با حضور ۳۰ دانشگاه منتخب براساس شاخص‌های تعریف شده ازسوی اداره کل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه مدیریت سبز همچون انرژی‌های تجدید‌پذیر، بهینه‌سازی مصرف انرژی، مدیریت آب و پساب، مدیریت پسماند و کاهش آلودگی های محیط زیست برنامه ریزی شد که از میان آن‌ها ۱۵ دانشگاه جهت شرکت در نمایشگاه مجلس شورای اسلامی برگزیده شدند.
گفتنی است این نمایشگاه که به همت اداره کل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شده است، تا ۲۶ بهمن ماه در محل مجلس شورای اسلامی برای بازدید نمایندگان برپاست.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست