آخرین اخبار

دومین رویداد “استارتاپ دمو” کلید خورد

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد به منظور جذب سرمایه برای کارآفرینان و شرکت‏های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) دومین رویداد Startup Demo را در روز ۱۵ اسفندماه ۹۵ برگزار کند.
این رویداد با حضور سرمایه‌گذاران تخصصی این حوزه و از طرف دیگرشرکت‌های نوپا و استارتاپ‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) به‌عنوان سرمایه پذیران برگزار می‌شود.
در این رویداد کارآفرینان و شرکت‌ها ایده خود را برای سرمایه‏‌گذاران ارائه (Demo) خواهند کرد و سرمایه‌گذاران پس از برگزاری جلسات خصوصی (B2B)، و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، میزان فروش و غیره به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه‌گذاری در آنها اعلام تمایل خواهند کرد. در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مرکز فن‏ بازار ادامه خواهد داشت.
نخستین دوره استارتاپ دمو در آبان ماه ۹۵ با ارائه ۱۲ استارتاپ به ۵ سرمایه‌گذار در محل پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار شد که تاکنون یک مورد سرمایه‌گذاری محقق شده و چند مورد دیگر نیز در حال برگزاری مذاکرات و حصول توافقات هستند.
مهلت ثبت‌نام در این برنامه تا پایان بهمن ۹۵ است و متقاضیان به منظور ثبت‌نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران مراجعه کنند.
دومین رویداد Startup Demo به منظور جذب سرمایه برای کارآفرینان و شرکت‏های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن بازار ملی ایران ۱۵ اسفندماه ۹۵ در محل دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست