آخرین اخبار

امضای تفاهم نامه میان مرکز ملی فضای مجازی و انجمن رمز

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

مرکز ملی فضای مجازی و انجمن رمز ایران در راستای تدوین و بازنگری اسناد راهبردی حوزه تولید و تبادل اطلاعات، تفاهمنامه امضا کردند.

تفاهم نامه همکاری میان ابوالحسن فیروزآبادی رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور و محمدرضا عارف، رئیس انجمن رمز ایران به امضا رسید.
این تفاهم نامه همکاری به منظور استفاده از ظرفیت و توانمندی های علمی و پژوهشی انجمن رمز ایران در حوزه فضای مجازی، منعقد شده است.
مرکز ملی فضای مجازی در حوزه تدوین و بازنگری اسناد راهبردی حوزه تولید و تبادل اطلاعات و تشکیل و مدیریت اتاق فکر در این حوزه در مرکز ملی فضای مجازی با انجمن رمز ایران همکاری خواهد کرد.
همچنین بررسی وضعیت فضای مجازی کشور، رصد تحولات این فضا در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی و بررسی مسائل و چالش های امنیتی فناوری ها و راهکاری نوین اطلاعاتی و ارتباطی از دیگر موضوعات این تفاهم نامه است.
بر همین اساس مرکز ملی فضای مجازی و انجمن رمز ایران در حوزه مشاوره در امور مربوط به تدوین و اجرای پیوست طرح های کلان فناوری اطلاعات و ارتباط در کشور و بررسی، ارزیابی و ارایه راهکارهای ارتقای توان سایبری کشور در بخش های صنعتی و دانشگاهی نیز همکاری خواهند کرد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست