آخرین اخبار

سومین ماراتن برنامه نویسی موبایل شریف

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

سومین دوره ماراتن برنامه نویسی موبایل شهریورماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود….

امروزه تلفن همراه و خدمات ابری را می توان به منزله همان ابزار جادویی دانست که قرن­ ها در افسانه­ های سرزمین ­های کهن برآورده کننده تمامی خواسته ­های صاحبان آنها بوده است.
این همراه همیشگی دنیای مدرن امروز که به موازات پیشرفت فنآوری در آن به تولید ثروت و افزایش سهم بازار نیز کمک می نماید، هم اکنون در قامت یکی از شاخص های کلیدی اقتصاد دانش بنیان ایفای نقش می­ نماید.
از این رو در سالی که پیشتازی اقتصاد دانش بنیان، افزایش سهم تولید و صادرات محصولات و خدمات آن و در نهایت دستیابی به رتبه اول اقتصاد دانش‌بنیان در منطقه به عنوان هدف مهم پیش روی جامعه علمی و صنعتی کشور تبیین گردیده، آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف بر آن است تا با ایجاد بستر رقابت میان جوانان خلاق، نوآوران و فعالان صنعت تلفن همراه و شبکه ­های نسل جدید، برشتاب این حرکت جهادی بیافزاید.
لذا دراین راستا، از سوی این آزمایشگاه “سومین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه” در تاریخ  ۱۸ لغایت ۲۰ شهریور ماه سال جاری به مدت سه روز به میزبانی  این دانشگاه برگزار می شود.
ثبت نام در این مسابقات رایگان است و تا اواخر مرداد ماه ادامه دارد و با توجه به محدویت اجرای آن، علاقه مندان به حضور در این مسابقات باید در قالب گروه های ۲ تا ۴ نفره از طریق سایت این ماراتن برنامه نویسی ثبت نام کنند.
گفتنی است تیم داوری این مسابقات، از اساتید دانشگاه صنعتی شریف با مدیریت گروه فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف انتخاب شده است.

 

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست