آخرین اخبار

نمایشگاه ایران فارما میزبان بزرگان داروی جهان

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

دومین نمایشگاه بین‎المللی دارو و صنایع وابسته شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می شود….

دومین نمایشگاه بین‎المللی دارو و صنایع وابسته که طی روزهای ۲۴ تا ۲۶ شهریور سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می‌شود، میزبان بزرگترین شرکت‌های دارویی جهان است.
نمایشگاه بین‌المللی «ایران فارما» ۲۰۱۶ که به عنوان اولین نمایشگاه بین‌المللی حوزه دارو و صنایع وابسته در دوران پسابرجام شناخته می‌شود، بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا را بر آن داشته است تا برای سرمایه‌گذاری در ایران به رقابت با یکدیگر بپردازند.
گفتنی است بیش از ۳۰ درصد ار فضای این نمایشگاه به شرکت‌های شناخته شده دارویی اختصاص پیدا کرده است و بزرگترین شرکت‌های دارویی جهان از چند ماه قبل حضور خود را در دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما اعلام کرده‌اند. تاکنون شرکت‌های دارویی «مرک»، «بوش»، «AWH» و «آزو» آلمان، «ایزی فارما» و «فارکوالیتی یوروپ» ایتالیا و «بوکارد» فرانسه که در حوزه ماشین‌الات داروسازی، فناوری‌های نوین و Clean Room فعالیت می‌کنند، حضور خود را در این نمایشگاه قطعی کرده‌اند.
علاوه‌بر این، شرکت‌های زیادی از کشور‌های مختلف به منظور معرفی برترین ماشین‌آلات داروسازی و آخرین تکنولوژی‌های مربوط به ایجاد خط تولید دارو، حضور پیدا کرده‌اند که از کشور اسپانیا می‌توان به شرکت «Argenol Laboratorios»، از کشور انگلستان می‌توان به شرکت «MRC Systems»، شرکت‌های «دکتر مولر» و «M + W Group» آلمان همراه با شرکت «توروکینگ» یکی از بزرگترین فعالان حوزه دارو و صنایع وابسته در چین، اشاره کرد.
برگزاری پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، انتقال تجربیات دست اندرکاران این صنعت در ایران و جهان، ایجاد فضای گفت و گو و عقد قرارداد از جمله مهمترین برنامه‌های این نمایشگاه ۳ روزه است.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

۱ دیدگاه

دیدگاه شما چیست