آخرین اخبار

ششمین کنگره بین‌المللی “علوم و فناوری نانو”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

انجمن نانو فناوری ایران با همکاری دانشگاه خوارزمی، ششمین کنگره بین‌المللی علوم و فناوری نانو (ICNN2016) را در آبان ماه سال جاری در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌کند…..

ششمین کنگره بین‌المللی علوم و فناوری نانو (ICNN2016) با هدف فراهم کردن فرصتی مناسب برای معرفی پیشرفت‌های جدید در حوزه‌ی فناوری‌نانو و تقویت همکاری بین محققان ایرانی و خارجی این حوزه توسط انجمن نانو فناوری ایران با همکاری دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.
محورهای این کنگره بین المللی شامل نانوشیمی، نانوفیزیک، نانوفوتونیک، نانومواد، نانوپزشکی، نانوزیست فناوری، نانوالکترونیک، نانومحاسباتی و نانومکانیک می باشد.
شایان ذکر است، در حاشیه این رویداد، نمایشگاهی از محصولات و دستاوردهای پژوهشگران و صنعتگران در حوزه فناوری‌نانو برپا می‌شود و متقاضیان می‌توانند برای نمایش محصولات و دستاوردهای خود به پایگاه اینترنتی همایش مراجعه نمایند.
ششمین کنگره بین‌المللی علوم و فناوری نانو (ICNN2016) در روزهای ۵ تا ۷ آبان ماه سال ۱۳۹۵ و با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری نانو، برپا می شود و علاقه‌مندان به شرکت در آن برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از چگونگی ارسال مقاله و شرکت در کنگره به پایگاه اینترنتی این همایش مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست