آخرین اخبار

افتتاح فاز اول شهرک سلامت اصفهان در سال جاری

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

به گفته شهردار اصفهان؛ فاز اول شهرک سلامت در سال جاری افتتاح می شود…

مهدی جمالی نژاد، رییس شهردار اصفهان ضمن بازدید از شهرک سلامت گفت: در نشست برگزار شده، سعی برآن شد که مشکلات شهرک سلامت را مرتفع کنیم و پیرو آن قرار است ماهیانه جلساتی برای حل این مشکلات برگزار شود.
وی با اشاره به اینکه تاکنون شهرک سلامت پیشرفت های فیزیکی مناسبی داشته است، افزود: فاز اول شهرک سلامت در سال جاری افتتاح می شود.
شهردار اصفهان با بیان اینکه شهرک سلامت شامل چهار بخش است، عنوان کرد: فاز اول آن شامل کلینک های تخصصی، فروشگاه های طبی، مطب ها و غیره است همچنین قسمت دوم آن مجهز به مرکز جامع پرتو پزشکی مانند رادیولوژی تمام دیجیتال، رادیوتراپی، شیمی درمانی و آزمایشگاه هایی با فناوری های مدرن تشخیص طبی بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی، داروخانه و… است.
جمالی نژاد با بیان اینکه قسمت سوم آن هتل بیمارستان و در قسمت چهارم شهرک سلامت نیز بیمارستان فوق تخصصی است، ادامه داد: در این نشست معاونت های مختلف برای مشکلاتی که این شهرک در حوزه های مختلف دارد حضور داشتند تا مشکلات این پروژه سریعتر برطرف شود.
سید جمال الدین صمصام شریعت معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان نیز در این مراسم اظهار کرد: اگر تاسیسات زیربنایی این پروژه مهیا شود ظرف ۳ ماه آینده فاز اول پروژه آماده بهره برداری است.
وی با اشاره اینکه با رونق این شهرک مطب های آمادگاه به سمت شهرک سلامت انتقال می یابد، افزود: به دلیل اینکه این مکان از امکانات کاملی برخوردار است باعث جذب توریست درمانی می شود.
احمد رضا مصور معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان در مراسم بازدید از شهرک سلامت اظهار کرد: شهر اصفهان با تجمع بیش از حد مطب ها در برخی از خیابان های مرکزی شهر روبرو است که ایجاد شهرک سلامت می تواند به بهبود حمل و نقل ترافیک کمک کند.
وی افزود: این مکان یک مرکز تخصصی و تجمعی خواهد بود و می تواند به بیماران در انتخاب نوع خدمات کمک شایانی کند.
شهرک سلامت با استانداردهای به روز دنیا اجرا شده است
ایرج مظفر معاون عمران شهری شهرداری اصفهان نیز در این مراسم گفت: شهرک سلامت در خاورمیانه بی نظیر است چراکه این شهرک با استاندارد به روز دنیا در حال اجراست تا به شهروندان بهترین خدمات ارائه شود.
وی افزود: وجود کلینک های تخصصی، پارکینگ و غیره باعث می شود تا شهروندان از خدمات خوبی بهره مند شوند.

منبع: ایمنا

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست