آخرین اخبار

سومین همایش بین المللی “نقشه برداری مغز ایران”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

سومین همایش بین المللی “نقشه برداری مغز ایران” به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی در شهریور ماه امسال برگزار می گردد….

نقشه برداری مغز یک علم بینابینی و چند نظامه است که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به مطالعه سیستم اعصاب و مغز می پردازد.
امسال سومین همایش نقشه برداری مغز ایران با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان توسط انجمن علوم و فناوری های شناختی کشور در دانشگاه شهید بهشتی به ریاست پروفسور عباس علوی برگزار خواهد شد.
گفتنی است همایش امسال مصادف با چهلمین سالگرد انجام اف دی جی پت اسکن (FDG-PET scan) در انسان به عنوان اولین روش تصویربرداری عملکردی مغز توسط پروفسور عباس علوی دانشمند برجسته دانشگاه پنسیلونیا نیز می باشد.
صاحب نظران و متخصصان می توانند مقالات و طرح های خود را در محورهای تصویر برداری رزونانس مغناطیسی(MRI)، الکتروانسفالوگرام(MEG)، توموگرافی گسیل پوزیترون(PET)، تصویربرداری نوری و الکتروفیزیولوژی تا تاریخ ۱۵ مردادماه سال جاری به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
لازم به ذکر است شرکت در همایش منوط به ثبت نام خواهد بود به همین منظور علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت سومین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران مراجعه نمایند.
این همایش بین المللی در تاریخ ۲۷ لغایت ۲۹ شهریورماه به مدت سه روز در مرکز همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می گردد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست