اخبار ایران و جهان

دومین کنگره سراسری روانشناسی ایران

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

دانشگاه خوارزمی دومین کنگره سراسری روانشناسی ایران را با هدف ارائه آخرین یافته های پژوهشی روانشناسی، تبادل اطلاعات علمی و پژوهشی در سطح ملی، ارتقاء سطح دانش روانشناسی جامعه روانشناسان کشور، ترویج روانشناسی علمی در کشور، تبادل اطلاعات در زمینه آموزش روانشناسی در دانشگاه های کشور، تبادل اطلاعات در زمینه مسائل پژوهشی روانشناسی در کشور، بررسی مسائل و مشکلات صنفی روانشناسان کشور برگزار می کند.
این کنگره به بررسی علم روانشناسی به محوریت روانشناسی اجتماعی، روانشناسی بالینی،‌ روانشناسی تحولی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی سلامت، روانشناسی شخصیت، روانشناسی شناختی، روانشناسی صنعتی و سازمانی،‌ روانشناسی با نگاه به مسائل فرهنگی و بین فرهنگی، روانشناسی کودکان با نیازهای ویژه، نوروسایکولوژی و روانشناسی فیزیولوژیک، روانشناسی ورزش، روانشناسی و اعتیاد، روانشناسی یادگیری و یادگیری الکترونیکی، روانسنجی و مشاوره (خانواده، شغلی، مدرسه، توانبخشی) می پردازد.
مقالات برگزیده در این کنگره در نشریات علمی پژوهشی «پژوهش در سلامت روانشناختی» و «روانشناسی شناختی» و مجله علمی ترویجی «پژوهشهای تربیتی» به چاپ خواهد رسید.
علاقه مندان به شرکت در این کنگره می بایست به منظور ثبت نام تا ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ اقدام نموده و چکیده مقالات خود را از تاریخ ۱۰ الی ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۵ برای کنگره ارسال نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به اینجا مراجعه کنید.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست