آخرین اخبار

آغاز ثبت نام ششمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

ششمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف در مهر ماه سال جاری در این دانشگاه برگزار خواهد شد….

ششمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ ۴ الی ۶ مهرماه ۱۳۹۵ در این دانشگاه برگزار خواهد شد.
نمایشگاه کار، رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها به منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت هایشان در آن، بصورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد.
از این نمایشگاه می توان به عنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد، به نحوی که فرصت های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارائه می شود. اینگونه نمایشگاه ها فرصت مناسبی را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می آورد تا با تعداد زیادی از نیروهای جویای کار ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر خویش اقدام نمایند.
رفع عواملی که مانع اشتغال فارغ التحصیلان می شوند از یک سو و نبود بستری مناسب برای تقابل مستقیم شرکت ها و دانشجویان بعنوان روشی جدید در اطلاع رسانی نیازهای محیط های کار و اجتماع از سویی دیگر، دانشگاه صنعتی شریف را بر آن داشت تا اقدام به بر پایی چهارمین نمایشگاه کار نماید.هدف این نمایشگاه و کارگاه های آموزشی، معرفی شرکت ها، معرفی کسب و کار جدید، ایده دادن به دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده، نحوه تعامل و ارتباط با صنعت و مواردی از این دست می باشد.
علاقه مندان می توانند جهت حضور در نمایشگاه در وب سایت این برنامه ثبت نام نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست