اخبار اخبار ایران و جهان

تماشاخانه توسعه اقتصاد دانش بنیان (۱)

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

ستاد توسعه فرهنگ علم و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای ترویج علم و دانش در حوزه های مختلف مربوط به اقتصاد و علوم فناورانه، اقدام به تولید ویدئو کلیپ هایی نموده است تا بتواند فعالیت هایی هوشمندانه و گسترده در فضای مجازی برای مخاطبین داشته باشد.
از همین رو پایگاه خبری علمنا قصد دارد از این پس در بخش هایی ویژه به معرفی تعدادی از این ویدئو ها بپردازد و با قرار دادن آن ها در یک بسته خبری همگام با ستاد توسعه علم و اقتصاد دانش بنیان، به ترویج و توسعه علم در بین مخاطبان خود بپردازد. در ادامه تعدادی از این ویدئوهای جذاب را مشاهده خواهید کرد.

اگر می خواهید با رمز و رازهای موفقیت چند جوان در مقوله کارآفرینی و حرکت در مسیر اقتصاد دانش بنیان آشنا شوید حتما ویدئوی بالا را تماشا کنید.

در زمان برگزاری سمپوزیوم جهانی جراحان مغز و اعصاب که در تهران برگزار شد و حضور ده روزه تعداد زیادی متخصص این حوزه از نقاط مختلف جهان در پایتخت کشورمان، حواشی جذابی ایجاد شد که در این کلیپ به گوشه هایی از آن پرداخته شده است.

اگر کنجکاو هستید تا بدانید تورین محاسباتی چیست و اطلاعاتی راجع به تورین ملی کشورمان به دست آورید توصیه میکنیم ویدئو فوق را حتما مشاهده نمایید.

تماشای کلیپ بالا برای آشنایی با قوانین حمایتی حوزه شرکت های دانش بنیان بسیار مفید می باشد.

مجموعه انیمیشن های کوتاه و جذاب ”دیرین دیرین” هم به کمک توسعه علم و اقتصاد دانش بنیان آمده است.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست