آخرین اخبار

نهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

نهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات در دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می شود…

نهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات دردانشگاه صنعتی شیراز با همکاری انجمن ایرانی تحقیق در عملیات و برخی از نهادهای علمی و سازمانی استان فارس برگزار خواهد شد. این کنفرانس تلاش می‌کند با همکاری همه پژوهشگران این عرصه و نهادهای همراه، محیطی را برای عرضه آخرین پیشرفت‌های علمی پژوهشی در زمینه تحقیق در عملیات و علوم وابسته فراهم کند. تلاش است که کنفرانس در برگیرنده همه وجوه مرتبط با تحقیق در عملیات در حوزه‌های مختلف علوم پایه و مهندسی باشد. رویکرد این کنفرانس علمی جلب مشارکت تمامی مراکز علمی، تعامل با انجمن‌های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحب‌نظران برجسته با هدف تعامل علمی و ایجاد موقعیت برای تبادل نظر و آشنایی بیشتر علاقمندان این حوزه در عرصه بین المللی می‌باشد.
از جمله برنامه‌های این کنفرانس ارائه سخنرانی‌های کلیدی توسط فرهیختگان علمی، ارایه مقالات، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، گفتگوها و بازدیدها می‌باشد. کمیته برگزاری کنفرانس از کلیه محققان، اساتید، متخصصان و دانشجویان علاقمند دعوت می‌کند تا در این گردهمایی بزرگ شرکت نمایند. امید است این کنفرانس با همکاری متخصصان و سازمان‌ها در گسترش تعامل مراکز علمی مرتبط و ارتقای توانمندی نیروهای متخصص موفق باشد.
قابل ذکر است که علاقه مندان می توانند مقالات خود را تا ۱۵ دی ماه سال جاری با عضو شدن در سایت همایش ارسال کرده و پس از داوری های انجام شده در ۱۴ اسفند ماه ثبت نام های خود جهت شرکت در این کنفرانس بین المللی در اردیبهشت ماه ۹۵ تکمیل کنند.

 

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

۱ دیدگاه

دیدگاه شما چیست