اخبار ایران و جهان

فن آورد در مرحله آخر

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

مراسم اختتامیه بزرگترین مسابقه تخصصی مهارت سنجی کشور (فن آورد) فردا در دانشگاه شریف برگزار خواهد شد …

مراسم اختتامیه بزرگترین مسابقه تخصصی مهارت سنجی کشور (فن آورد) فردا با حضور دکتر علی لاریجانی (رئیس مجلس شورای اسلامی)، دکتر سورنا ستاری (معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری)، دکتر حداد عادل، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای دانشگاه های تهران و شریف برگزار می شود.
فن‌آورد به عنوان بزرگ‌ترین مسابقات تخصصی مهارت‌سنجی کشور رویدادی است که تلاش می‌کند تا پلی باشد میان نیروهای مستعد کار و شرکت‌هایی که به دنبال جذب بهترین‌ها هستند. در این رویداد رقابتی چالش برانگیز میان نیروهای مستعد برگزار خواهد شد تا در نهایت ضمن رتبه بندی آن‌ها، افراد برتر به بهترین شرکت‌های بازار کار معرفی گردند.
همچنین تقویت خودباوری و اعتماد به نفس ملی، ایجاد فرصت معرفی نخبگان و خبرگان کشور به عنوان الگوهای دست یافتنی، ایجاد فرصت عادلانه حضور در رقابت اقتصادی کارآفرینی، افزایش و اصلاح فرهنگ کارآفرینی در کشور، ایجاد فرصت عادلانه شناسایی و کشف افراد خبره و ماهر، آموزش و افزایش اطلاعات عمومی در مراحل و فرآیند کارآفرینی و افزایش فرهنگ و اهمیت مهارت محوری در کشور از جمله اهداف برگزاری این مسابقه است.
دومین دوره رقابت‌های ملی تخصصی مهارت سنجی فن آورد با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

* حضور مسئولینی که اسامی آنها در این خبر ذکر شده به طور قطعی تایید نشده است./

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست