آخرین اخبار

دوازدهمین همایش علمی متالورژی و مواد ایران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

انجمن علمی مهندسی متالورژی و مواد دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می کند…

انجمن علمی مهندسی متالورژی و مواد دانشگاه فردوسی مشهد، دوازدهمین دوره همایش ملی علمی-دانشجویی مهندسی متالورژی و مواد را در چهارم و پنجم آذر ماه امسال با همکاری گروه مهندسی متالورژی و مواد دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه صنعتی سجاد و همچنین اتحادیه مهندسی متالورژی و مواد کشور و با حمایت سایت ایران مواد برگزار می نماید.
سعید حشمتی دبیر اجرایی این همایش گفت: در جریان نشست اتحادیه متالورژی کشور که در اردیبهشت ماه ۹۴ در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید با رای اکثریت اعضای اتحادیه برگزاری “همایش ملی علمی-دانشجویی متالورژی و مواد” به انجمن علمی متالورژی دانشگاه فردوسی مشهد واگذار شد.
حشمتی افزود: این همایش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ چهارم و پنجم آذرماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد. ریاست این همایش به عهده آقای دکتر حائریان، رئیس دانشگاه صنعتی سجاد، و دبیر علمی این همایش دکتر بیدختی، عضو هیئت علمی دپارتمان مهندسی متالورژی و مواد دانشگاه فردوسی مشهد، می باشد.
عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن علمی – دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران گفت: باتوجه به اینکه این همایش مقاله محور می باشد، پوستر فراخوان ارسال مقالات به تمام دانشگاه های کشور ارسال شده است.
لازم به ذکر است مقالات برتر پس از داوری نهایی در مجله علمی پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد چاپ خواهد شد. وی، همچنین اظهار داشت: ازجمله برنامه های درنظر گرفته شده برای این دو روز همایش می توان به برپایی نمایشگاه صنعتی، شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد وفناوری، نمایشگاه پوستر های ارسالی آثار، بازدید های علمی، کارگاه های آموزشی و غیره اشاره کرد.
لازم به ذکر است، انجمن علمی متالورژی دانشگاه فردوسی مشهد با برگزاری دوره مسابقات ملی عملیات حرارتی و کسب عناوین متعدد برتر در مسابقات و همایش های این حوزه علمی، یکی از نام‌‌آورترین انجمن های علمی کشور محسوب می شود.

منبع: روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست