اخبار ایران و جهان

همایش دانش‌آموزی سال جهانی نور در آذربایجان شرقی

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

اداره آموزش و پرورش منطقه خواجه استان آذربایجان شرقی در نظر دارد به مناسبت سال جهانی نور و تاکید بر اهمیت نور و تکنولوژی های اپتیکی در زندگی و آینده ساکنان کره زمین، همایش دانش آموزی به همراه مسابقات مقاله نویسی، عکاسی و ساخت فیلم کوتاه علمی یک دقیقه ای را در سطح استان آذربایجان شرقی برگزار نماید.
محمد باقر اسحقی دبیر برگزاری برنامه در گفتگو با خبرنگار علمنا با تاکید بر اینکه برنامه‌های سال جهانی ۲۰۱۵ نور کمک به عموم، سیاستگذاران و سرمایه‌گذاران کشورها جهت شناساندن نقش نور در دنیای مدرن است، گفت: پژوهشسرای دانش‌آموزی ابوعلی سینای منطقه خواجه استان آذربایجان شرقی همزمان با دیگر شهرهای کشور، در تلاش است به نوبه خود سهم موثری در این امر ایفا نماید.
وی افزود: دانش آموزان مقاطع تحصیلی اول و دوم متوسطه می‌توانند در بخش مقاله، عکس و ساخت فیلم یک دقیقه‌ای در این مسابقه شرکت کنند.
اسحقی با اعلام کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۱۸ آذر ۹۴ به پژوهشسرای منطقه یا ناحیه خود تحویل دهند،. وی همچنین گفت: به برندگان این مسابقه هدایای ارزشمندی از طرف موسسه آسمان شب اهدا خواهد شد.
همایش دانش آموزی پژوهشسرای ابوعلی سینای منطقه خواجه روز دوشنبه ۳۰ آذر ۹۴ برگزار خواهد شد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و ضوابط ارسال آثار می‌توانند به آدرس وب سایت مسابقه به نشانی http://khajeh-light2015.blogfa.com مراجعه کنند.

پوستر همایش سال جهانی نور آذربایجان شرقی

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست