آخرین اخبار

بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران آذر ۹۴ میزبان بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران است …

بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و کاربردی در زمینه‌های مختلف مهندسی زیست پزشکی و در راستای تقویت ارتباط بین محققین، دانشجویان و صنعت‌گران کشور از سوی انجمن مهندسی پزشکی و سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران از ۴ تا ۶ آذر ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.
دکتر وحیدرضا نفیسی، عضو هیئت علمی پژوهشکده برق و فناوری اطلاعات سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و دبیر کنفرانس در این رابطه گفت: این کنفرانس یکی از بزرگترین و مطرح‌ترین گردهمایی‌های متخصصان مهندسی پزشکی کشور است که در سال جاری به میزبانی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.
وی افزود: کمیته برگزاری بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی تلاش دارد با برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، نشست‌های علمی و تخصصی آخرین دستاوردهای محققان ایرانی را در زمینه‌های مختلف دانش و صنعت مهندسی پزشکی به نمایش بگذارد.
دکتر نفیسی اظهار داشت: همچنین درنظر است که با دعوت از ارگان‌های حمایت‌کننده از پژوهشهای کاربردی و تقاضامحور، برگزاری پانل‌هائی با حضور اساتید برجسته و صنعت‌گران موفق و فن بازار به جنبه‌های کاربردی کنفرانس غنای بیشتری بخشیده شود.
دبیر کنفرانس با اشاره به دعوت از اساتید برجسته کشور در کنفرانس گفت: این اساتید در حوزه‌های مختلف مهندسی پزشکی برای ایراد سخنرانی‌های کلیدی در ابتدای هر جلسه و ارائه مقالات تخصصی خود به غنای علمی کنفرانس خواهند افزود.
دبیر بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران با اشاره به اعلام فراخوان پذیرش مقالات از اسفند ۹۳ بیان داشت: تاکنون ۲۳۸ مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده‌است که از این میان ۹۷ مقاله پذیرش شده و ۶۷ مقاله برای پوستر درنظر گرفته‌شده‌است.
بیست و دومین کنفرانس مهندسی‌زیست پزشکی ایران از ۴ تا ۶ آذر ۹۴ در محل سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.
گفتنی است ۴ آذر، روز اول برگزاری کنفرانس، به ارائه حدود ۱۵ کارگاه آموزشی اختصاص دارد.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست