اخبار اخبار ایران و جهان

اعطای جایزه ملی علامه طباطبایی به استاد دانشگاه صنعتی اصفهان

نوشته شده توسط زینب دبیری

در مراسم تجلیل از برگزیدگان چهارمین دوره جایزه ملی علامه طباطبایی، از دکتر هادی اکبرزاده استاد دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان برگزیده این دوره تجلیل شد.

در آئین تجلیل از برگزیدگان جایزه علامه طباطبایی که با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، از دکتر هادی اکبرزاده استاد دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان یکی از ۱۸ برگزیده این دوره تجلیل و نشان ملی چهارمین دوره جایزه علامه طباطبایی به وی اعطاء شد.
یکی از اقدامات مهم و کارآمد بنیاد ملی نخبگان در حمایت از جریان علمی کشور، اعطای جایزه و تسهیلات به برگزیدگان از میان محققان برجسته، استادان ممتاز و پژوهشگران نمونه کشور است که به پاسداشت زحمات علمی و عملی علامه دهر، مرحوم آیت الله سید محمد حسین طباطبایی به جایزه علامه طباطبایی شهرت یافته است.
جایزه ملی علامه طباطبایی که از سال ۱۳۹۰ هرساله از سوی بنیاد ملی نخبگان به استادان ممتاز دانشگاه‎ها و پژوهشگران برجسته ایرانی اعطاء می‎شود با هدف پیشبرد امر تحقیق، پژوهش و به کارگیری مؤثر محققان و هنرمندان جوان در امور فرهنگی کشور در نظر گرفته شده است.

+ عکس این خبر مربوط به خبرگزاری ایسنا می باشد.

درباره نویسنده

زینب دبیری

دیدگاه شما چیست