اخبار ایران و جهان

خانواده شریف دور هم جمع می شوند

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

«نمایشگاه دستاوردهای خانواده‌ فناوری شریف»، ۲۶ و ۲۷ آبان ماه امسال به همت دانشگاه صنعتی شریف و با هدف معرفی دستاوردهای فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان برخاسته از این دانشگاه برگزار می‌شود.
دانشگاه صنعتی شریف به عنوان برترین دانشگاه مهندسی کشور همواره مورد توجه مدیران و تصمیم‌گیران کشور بوده است و چه بسا این افراد خود یکی از اعضای وابسته به دانشگاه صنعتی شریف هستند. توجه به این موضوع از یک طرف و ایجاد یک شبکه‌ی یکپارچه از خانواده فناوری شریف و شناسایی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های آن، می‌تواند موجب رشد و توسعه ارتباط با سازمان‌ها و نهادهای گوناگون شود. «نمایشگاه دستاوردهای خانواده فناوری شریف» که توسط اعضای خانواده شریف (دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و استادان) شکل گرفته یا مدیریت می‌شوند، با تاکید بر محورهای هوافضا، سلامت، انرژی، محیط زیست، فناوری اطلاعات، نفت و حمل و نقل برگزار می‌شود.
مراسم افتتاحیه‌ی این نمایشگاه سه‌شنبه صبح با رونمایی از هدهد۳ (اولین پهپاد مولتی روتور طراحی و ساخت داخل) و محموله‌ی اپتیکی دیده‌بان ۱ با حضور دکتر ستاری ـ معاونت علمی ریاست جمهوری ـ و تنی چند از مسئولین کشور برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی stfp.sharif.ir مراجعه کنند.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست