اخبار ایران و جهان

درخشش اصفهان در مسابقات ریز پرنده های بدون سرنشین آلمان

نوشته شده توسط زینب دبیری

تیم دانشجویی هوافضای آذرخش دانشگاه صنعتی اصفهان، عنوان چهارم بخش Outdoor مسابقات بین الملی ریزپرنده های بدون سرنشین آلمان (IMAV 2015) را کسب کرد.
به گزارش علمنا، در این رقابت ها که ۱۵ تا ۱۸ سپتامبر و با حضور۱۷ تیم در شهر آخن آلمان برگزار شد، تیم دانشجویی آذرخش دانشگاه صنعتی اصفهان با شرکت در بخشOutdoor با یک پرنده چهارموتوره، عنوان چهارم این رقابت ها را به خود اختصاص داد.
این تیم متشکل از جواد پورمحمد، مهدی کاوه، مینا نظریان سامانی و نیما عرفانی جزی از دانشکده‌های مهندسی مکانیک و مهندسی برق دانشگاه صنعتی اصفهان، به سرپرستی دکتر مهدی نیلی احمدآبادی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه و با حمایت‌های دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه و مدیریت شرکت پرشیان فولاد در این دوره از مسابقات حضور داشتند.
گفتنی است: تیم آذرخش دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن درکارنامه داشتن عنوان نخست این مسابقات که همه ساله و با حضور کشورهای مطرح جهان از جمله آلمان، هلند، فرانسه، روسیه، چین، سنگاپور، برزیل، ایران و … با حمایت و مشارکت سازمان هوافضای اتحادیه اروپا و مرکز تحقیقات بین المللی ارتش امریکا جهت نمایش پیشرفت ها و دستاوردهای کشورهای مختلف برگزار می‌شود، از افتخار کسب چندین مقام بین‌المللی دیگر نیز برخوردار است.

درباره نویسنده

زینب دبیری

دیدگاه شما چیست