اخبار اخبار ایران و جهان

ماموریت جدید جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی

نوشته شده توسط زینب دبیری

ایجاد تعامل پویا و سازنده میان سرمایه‌گذاران و فن‌آفرینان باتشکیل کارگروه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی در دوازدهمین جشنواره فن‌آفرینی شیخ‌بهایی اصفهان
ماموریت جدید جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی ایجاد تعامل پویا و سازنده میان سرمایه‌گذاران و فن‌آفرینان و تشکیل کارگروه کارگروه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی به عنوان یکی از بخش‌های مسابقه‌ای جشنواره است.
دکتر کورش خسروی دبیر این جشنواره گفت: در دوره دوازدهم جشنواره شیخ‌بهایی، ماموریت جدیدی به منظور ایجاد تعامل پویا و سازنده میان سرمایه‌گذاران و فن‌آفرینان، طراحان کسب و کار و نخبگان خلاق به ماموریت‌های قبلی این جشنواره اضافه شده است.
وی افزود: در جهت اجرایی شدن این هدف، کارگروه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی به عنوان یکی از بخش‌های مسابقه‌ای جشنواره آغاز به کار کرده است.
خسروی ادامه داد: جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به منظور شناسایی و اطلاع‌رسانی اولویت‌ها و علاقه‌مندی‌های سرمایه‌گذاران، اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان این جشنواره و سازمان‌ها (دولتی و خصوصی)، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و تامین سرمایه، صنایع بزرگ و کوچک می‌کند.
جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی و المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی با هدف رشد ایده‌پردازی، توسعه و ترویج فن‌آفرینی و تعامل میان سرمایه‌گذاران، فن‌آفرینان، ایده‌پردازان و پژوهشگران برای دوره دوازدهم در اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵، با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مساعدت‌های معاونت علمی و فناوری رییس جمهور برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

زینب دبیری

دیدگاه شما چیست