آخرین اخبار

بررسی سیستم‌های مخابراتی در دانشگاه علم و صنعت

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت گفت: کنفرانس شبکه‌های هوشمند ۹۴ با همکاری انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران، روزهای اول و دوم دی‌ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.
محسن کلانتر عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت، گفت: کنفرانس شبکه‌های هوشمند ۹۴ با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبکه‌های هوشمند برنامه‌ریزی شده و درصدد است با برگزاری سخنرانی‌‌های کلیدی، ارائه مقالات در نشست‌‌های علمی – تخصصی، برگزاری کارگاه‌‌ها و میزگردهای آموزشی – پژوهشی و برپایی نمایشگاه ‌های تخصصی، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در این زمینه آشنا کند.
وی افزود: کاربرد سیستم‌‌های توان و انرژی (تولید، انتقال، توزیع، بازار، بهره ‌برداری و طراحی)؛ تولیدات پراکنده، ذخیره‌ سازی انرژی و ریزشبکه، شبکه‌های توزیع فعال، سیستم‌های اتوماسیون و مدیریت انرژی؛ قابلیت اطمینان، مدیریت توان و تقاضا، پیش‌بینی و پاسخ‌ گویی بار؛ اندازه ‌گیری، پایش، کنترل و حفاظت ناحیه گسترده؛ نقش شبکه‌‌های هوشمند در مدیریت خطا (زیربنای حفاظت، پاسخ اضطراری و بازیابی سیستم)؛ حمل و نقل و وسایل نقلیه الکتریکی؛ قانون‌ گذاری و استانداردهای شبکه‌‌های هوشمند؛ سیستم‌های مخابراتی و فناوری اطلاعات؛ حسگرهای هوشمند و زیربنای اندازه‌ گیری پیشرفته و نیز امنیت فیزیکی و سایبری شبکه‌های هوشمند در این کنفرانس بررسی می‌شود.
محسن کلانتر عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و معاون آموزشی دانشگاه، رئیس کنفرانس و سیدمحمد شهرتاش عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق، دبیر کمیته علمی این کنفرانس دو روزه هستند.
کمیته علمی کنفرانس از تمام پژوهشگران، صاحب ‌نظران، متخصصان و علاقمندان دعوت کرده است تا مقالات خود – که حاوی آخرین یافته‌های علمی در زمینه شبکه‌‌های هوشمند است- را به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند. آخرین مهلت ارسال مقالات تا ۱۰ آبان ماه جاری تمدید شده است.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای  www.sgc2015.iust.ac.ir مراجعه یا با تلفن‌های دبیرخانه به شماره ۵-۷۷۲۴۰۳۵۴ تماس حاصل کنند.

منبع: فارس

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست