آخرین اخبار

ششمین کنفرانس نیروگاههای حرارتی در دانشگاه علم وصنعت ایران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

ششمین کنفرانس صنعت نیروگاه‌های حرارتی (گازی، سیکل‌ترکیبی، بخاری) روزهای ۲۹ و ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۴ با همکاری گروه مپنا در محل دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد .
موضوعاتی از قبیل: فناوری‌های تولید تجهیزات و احداث نیروگاه، تجهیزات اصلی و کمکی، مدل‌سازی، کنترل، حفاظت و ابزار دقیق، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات، سوخت و احتراق، مهندسی شیمی و خوردگی، مهندسی مواد، منابع انرژی پراکنده و انرژی‌های تجدیدپذیر، مدیریت بازار تولید و فروش برق، محیط زیست و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، آموزش و توسعه منابع انسانی و سرمایه‌گذاری و تأمین و مدیریت منابع محور مقالات ششمین کنفرانس نیروگاههای حرارتی را تشکیل خواهند داد.
هم‌اندیشی در جهت تقویت تولید و حمایت از آن در صنعت نیروگاهی، معرفی دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی صنعت ملی نیروگاه‌سازی در محافل علمی و دانشگاهی، هم‌اندیشی علمی و فنی در زمینه ساخت و احداث نیروگاه‌های حرارتی، مبادله تجربیات متخصصان داخلی از صنعت و محققان و صاحب‌نظران دیگر در زمینه نیروگاه‌سازی و انتقال آخرین تجربیات و دستاوردهای بین‌المللی در زمینه ساخت نیروگاه‌های حرارتی به داخل کشور از جمله اهداف کنفرانس فوق می باشد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی کنفرانس به آدرس http://www.ipgconference.ir مراجعه نمایند.
بر اساس این گزارش آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیر خانه کنفرانس ۱۵ آبان ۹۴ ، اعلام نتایج داوری مقالات ۱۵ آذرماه ۹۴ ارسال نسخه نهایی مقالات ۳۰ آذر ماه ۹۴ خواهد بود.

منبع:  روابط عمومی دانشگاه علم وصنعت ایران

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست