اخبار اخبار ایران و جهان

دومین ایده بازار پلمیر در دانشگاه امیر کبیر

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

سینا دباغ، دبیر اجرایی دومین رویداد ایده بازار پلیمر گفت: ایده‌های ارسالی جمع آوری و پس از طی یک فرآیند خاص و دقیق تعدادی از ایده‌ها غربال و به مرحله نهایی رویداد راه پیدا می‌کنند.
وی با بیان اینکه در این رویداد، ایده پرداز در یک مدت به ارائه ایده خود می پردازد، ادامه داد: در مرحله نهایی، ایده پرداز، ایده خود را در رویداد در حضور شرکت کنندگان و داوران ارائه می‌دهد و داوران رویداد ایده بازار که متشکل از صاحبان سرمایه، صنعتگران در حوزه پلیمر و همچنین صاحبان سرمایه هستند هر کدام با نقطه نظر خودشان ایده های ارائه شده را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.
دباغ خاطر نشان کرد: بر اساس نظر داوران، افراد برتر انتخاب می شوند و از طرف دانشگاه صنعتی امیرکبیر جوایزی به ایده های برتر اهدا خواهد شد.
دبیر اجرایی دومین رویداد ایده بازار پلیمر با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره ایده بازار تخصصی پلیمر و رنگ، گفت: از سوی انجمن علمی دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر دومین دوره این رویداد در آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: اولین دوره رویداد بزرگ ایده بازار تخصصی، آذرماه سال گذشته، با طرح این سوال که «ایده پیشنهادی برای ایجاد کسب و کار سودآور با ضایعات پلیمری و رنگی» برگزار شد.
دباغ با تاکید بر این که در دومین رویداد ایده بازار پلیمر سوال «ایده ی شما برای راه اندازی یک کسب و کار سودآور و پایدار در حوزه پوشش های هوشمند چیست» مطرح شده است، اظهار داشت: در ایده‌های پیشنهادی باید پوشش مورد نظر دارای ویژگی عملکردی خاصی باشد و ایده ارائه شده در جهت رفع نیازهای جامعه باشد.
وی دارا بودن صرفه اقتصادی و توانایی راه اندازی کسب و کاردانش بنیان را از دیگر ویژگی‌های ایده‌های ارائه شده در دومین رویداد ایده بازار پلیمر ذکر کرد.
دبیر اجرایی رویداد ایده بازار پلیمر ایده پردازان زمان برگزاری این رویداد را در آذرماه جاری ذکر کرد و گفت: متقاضیان برای شرکت در این رویداد تا هفته دوم آبان ماه ۹۴ فرصت دارند تا نسبت به ارسال ایده‌های خود اقدام کنند.
به گفته وی برای ایده‌های اول و برگزیده این دوره رویداد ایده بازار، ۵۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض و ۷ میلیون ریال حمایت مالی در نظر گرفته شده است.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست