آخرین اخبار

امضای تفاهم نامه سازمان نصر با نهاد ریاست جمهوری

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

به گزارش روابط عمومی سازمان نصر کشور، ناصر علی سعادت با اعلام این خبر، گفت: سامانه پیگیری استعلامات الکترونیکی دولت (سپاد) سال گذشته با هدف پایش و رصد پی‌نوشت‌ها و دستورهای رئیس جمهور به تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور و همچنین تسهیل تعاملات بین دستگاهی راه اندازی شد. اکنون نوبت به آن رسیده تا شرکت های تولیدکننده اتوماسیون اداری که با دستگاه های دولتی همکاری می کنند، ضمن آشنایی با آخرین نسخه پروتکلECE  نسبت به اعمال تغییرات و به روز رسانی نرم افزار خود اقدام کرده تا قابلیت برقراری ارتباط با سامانه سپاد را پیدا کنند.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با اشاره به اینکه فراخوان اعلام شده پیرو امضای تفاهم نامه ای میان سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری است، گفت: این تفاهم نامه به همت کمیسیون نرم افزار و دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به منظور همکاری دوجانبه در توسعه و بهره برداری از زیرساخت تبادل اطلاعات دولت (سیتاد) برای تبادل الکترونیکی مکاتبات (ECE) منعقد شده است.
به گفته سعادت، کارگروه های فنی، اجرایی، حقوقی و مالی به منظور اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه برگزار خواهد شد.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، با اشاره به الزام شرکت های تولیدکننده نرم افزار اتوماسیون اداری نسبت به حضور در این نشست، گفت: شرکت های تولید کننده نرم افزارهای اتوماسیون اداری که در گذشته یا در حال حاضر قراردادی با دستگاه های دولتی داشته اند ملزم به حضور در این نشست هستند تا در خصوص به روز رسانی سامانه خود مطابق با نسخه جدید پروتکل، اقدام کنند.
او همینطور افزود: حضور در این نشست برای دیگر فعالان این حوزه نیز ضروری است. شرکت هایی که در آینده قصد همکاری با بدنه دولت را خواهند داشت بهتر است از هم اکنون نرم افزارهای اتوماسیون اداری خود را مطابق با پروتکل جدید و با قابلیت اتصال به سامانه سپاد تولید کنند یا ارتقا دهند.
مدیران عامل و مدیران فنی شرکت های تولید کننده اتوماسیون اداری، علاقه مند به حضور در نشست اطلاع رسانی و آشنایی با آخرین نسخه پروتکل ECE  که ۲۲ مهر ماه ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد، فرم پیوست را تکمیل کرده و به ایمیل Info@irannsr.org  ارسال کنند.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست